Prostazolin

Rewolucyjny Protokół Odnowy Prostaty, czyli nowa formuła, która może sprawić, że Twoja prostata będzie działać tak dobrze - jak u 20-latka!*

* efekty mogą się różnić w zależności od osoby

Jesteś mężczyzną, który musi wstawać raz lub więcej razy każdej nocy, aby oddać mocz? Podczas sikania czujesz ból i masz wrażenie, że nie wysikujesz się do końca? Na domiar złego zdarza Ci się nie trzymać moczu, a problemy z prostatą odbijają się też na życiu łóżkowym?

Jeśli na którekolwiek odpowiedziałeś TAK, to jesteś w dobrym miejscu!

Oto rozwiązanie, które może powstrzymać Twoje problemy z prostatą. A także poprawi jej funkcjonowanie i pomoże Ci odzyskać jej dawną sprawność oraz zdrowie. Dzięki czemu nie będziesz musiał sikać tak często, poprawi się funkcja oddawania moczu i w końcu prześpisz całą noc bez kilkunastu wycieczek do łazienki!

Prostazolin

Wstawałem od trzech do czterech razy w nocy, a potem byłem kompletnie wyczerpany w ciągu dnia. Próbowałem wszystkiego, ale nic nie przynosiło mi ulgi. Wtedy mój znajomy zasugerował, żebym spróbował tego protokołu. Po raz pierwszy od lat w końcu przesypiam noc i mam "pełną moc", kiedy korzystam z toalety. Dzięki za ulgę!
- Andrzej z Rzeszowa*

* efekty mogą się różnić w zależności od osoby

Dlaczego ten Protokół może być Twoją OSTATNIĄ deską ratunku, by zakończyć “wstydliwe” problemy z oddawaniem moczu?

Daleko mi, by twierdzić, że jest to jakiś “magiczny” środek, czy lek, który zastąpi badania i lekarza. Ale jak się zaraz przekonasz, może Ci pozwolić po prostu normalniej żyć.

Preparat został opracowany przez ekspertów, aby zmniejszyć Twoją potrzebę oddawania moczu i trudności z tym związane - poprzez wyregulowanie układu ANS (bez obaw, wszystko prosto tłumaczę poniżej). Jego zaburzenia pojawiają się naturalnie wraz z wiekiem i są przyczyną większości problemów z oddawaniem moczu u mężczyzn.

Protokół Odnowy Prostaty, który zawarliśmy w preparacie Prostazolin - zawiera zastrzeżoną formułę składającą się z grupy 4 niezbędnych antyoksydantów dla prostaty i pęcherza moczowego, a także dodatkowych minerałów, witamin i ziół.

W efekcie możesz okiełznać PRAWDZIWY problem, czyli nadpobudliwość ANS i cieszyć się wolnością, jaką daje Ci brak konieczności szukania męskiej toalety, gdziekolwiek jesteś. A także cieszyć się luksusem niezakłóconego snu i spokojem umysłu, który towarzyszy posiadaniu zdrowej, młodej, optymalnie funkcjonującej prostaty.

ZATRZYMAJ SIĘ i przeczytaj uważnie - tu pokazuję, jaka jest PRAWDZIWA przyczyna Twoich problemów!

W naszym organizmie występuje coś takiego jak ANS i jest jak “centrum kontroli lotów” w Twoim ciele.

ANS* odpowiada za kontrolę wszystkich funkcji, o których na co dzień nawet nie myślisz. W tym obszary, na które mężczyźni z powiększoną prostatą skarżą się najbardziej - pęcherz moczowy i funkcje seksualne.

Badacze odkryli, że gdy występuje neurologiczny błąd, zwany nadpobudliwością ANS* - to wtedy część Twojego układu nerwowego szaleje poza kontrolą.

Efekt jest taki, że ANS wysyła nieprawidłowe sygnały do reszty ciała, które zaczynają powodować różne problemy.

Naukowcy z Northwestern* odkryli, że im bardziej te sygnały wymykają się spod kontroli, tym trudniej mężczyźnie opróżnić pęcherz lub uzyskać pełny przepływ moczu.

I tym większe było prawdopodobieństwo, że przez cały dzień i noc będzie odczuwał ciągłe, dokuczliwe parcie na pęcherz.

W podobnych badaniach przeprowadzonych na Uniwersytecie Koreańskim w Szkole Medycyny Urologicznej* naukowcy stwierdzili, że nadpobudliwość ANS była mocniejszym inicjatorem częstego oddawania moczu, nocnego sikania i ciągłego parcia - niż sam rozmiar prostaty.

I w prawdziwie przełomowym badaniu z Stanford University School of Radiology* naukowcy znaleźli dowody na to, że powiększona prostata sama w sobie może być spowodowana nadpobudliwością ANS!

W każdym badaniu, na każdym kontynencie na kuli ziemskiej - badania wskazywały na jeden kierunek. Taki, jakiego większość specjalistów w ogóle nie bierze pod uwagę, a ma krytyczny wpływ na zdrowie Twojej prostaty!

Dlatego nasz Protokół Odnowy Prostaty działa tak skutecznie - bo naprawia prawdziwą przyczynę tych problemów!

Prostazolin

Nie muszę już nerwowo rozglądać się za toaletą, gdy jestem na spacerze. Uczucie wkurzającego parcia na pęcherz też stopniowo ustąpiło. Dodatkowo moja żona jest o wiele szczęśliwsza, ponieważ Prostazolin pomaga również przywrócić intymne chwile w małżeństwie... To prawdziwy zbawca!.
- Leon z Krakowa*

* efekty mogą się różnić w zależności od osoby

Protokół Odnowy Prostaty ukryty w preparacie Prostazolin pomaga wyeliminować powyższe problemy, a tym samym można

 • odzyskać zdrowy i regenerujący sen bez wycieczek do łazienki;
 • naturalnie i bez problemów opróżniać swój pęcherz;
 • pozbyć się uczucia “ciężkości” w pęcherzu i częstego parcia na siku;
 • przestać się martwić tym, że w pobliżu nie ma żadnych toalet “w razie czego”;
 • nie przejmować się “przeciekaniem”, szczególnie w miejscach publicznych;
 • pozbyć się problemów natury seksualnej - nigdy więcej przeszkód w łóżku;
 • pozbyć się bólu lub dyskomfortu.

Tak to dokładnie działa…

Prostazolin

Jeśli cokolwiek może dać Ci prawdziwą ulgę, jakiej potrzebujesz, TO JEST WŁAŚNIE TO!

Stworzyliśmy formułę zawierającą łącznie aż 4 naturalne składniki, które wzajemnie potęgują swoje działanie. Oraz, co najważniejsze, ich pozytywny wpływ na prostatę, potwierdziły dziesiątki badań.

Pracowaliśmy z zespołem, aby stworzyć formułę chroniącą prostatę, jak nigdy dotąd. Wreszcie możesz powstrzymać frustrację związaną z niewygodą pęcherza.

A to wszystko dzięki naturalnym składnikom zawartym w tej formule, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Przedstawiam Ci Prostazolin.

Prostazolin

Dlaczego Prostazolin i ukryty w nim Protokół Odnowy Prostaty jest tak skuteczny? Poznaj zastrzeżoną mieszankę…

Korzeń pokrzywy

Korzeń pokrzywy pomaga w utrzymaniu zdrowej równowagi estrogenowo-testosteronowej. Ponad 20 badań klinicznych wykazało, że samodzielnie lub w połączeniu z innymi roślinami łagodzi objawy łagodnego przerostu gruczołu prostaty i jego zapalenia.

Inne badanie udowadnia, że ekstrakt z korzenia pokrzywy spowodował znaczną poprawę wielkości gruczołu prostaty, częstotliwości oddawania moczu oraz zmniejszenie oddawania moczu w nocy.

Jednak pokrzywa najlepiej działa w połączeniu z kolejnym obrońcą…

(Palma Sabałowa) Saw Palmetto

Rdzenni Amerykanie jedli ten owoc w celach odżywczych, ale także stosowali go w leczeniu wielu schorzeń dróg moczowych i narządów płciowych. A współczesne badania kliniczne potwierdzają jego rolę w niwelowaniu skutków obrzęku prostaty.

Obecnie jest to zdecydowanie najlepszy ziołowy wybór na obrzęk prostaty w Europie.

Jest stosowany w leczeniu 50% pacjentów z obrzękiem prostaty we Włoszech. I 90% pacjentów w Niemczech.

W badaniu opublikowanym przez The Journal of Phytomedicine… aż 90% mężczyzn z łagodnymi lub umiarkowanymi objawami prostaty odczuło ulgę podczas przyjmowania tego składnika przez 4-6 tygodni!

Od tego czasu ponad 21 badań klinicznych potwierdziło, że Saw Palmetto pomaga:

 • Zmniejszyć częstotliwość wycieczek do toalety.
 • Poprawić przepływ moczu.
 • Poprawić ogólną jakość życia mężczyzn.

Ale to nie koniec…

Bardzo dobrze łączy się z kolejnym składnikiem formuły Prostazolin, czyli...

Olej z pestek dyni

Olej z pestek dyni był badany od ponad dwóch dekad jako naturalny sposób na złagodzenie obrzęku prostaty!

Jedno z pierwszych znaczących badań zostało opublikowane 23 lata temu. W tym badaniu 43 pacjentów z obrzękiem prostaty otrzymało olej z pestek dyni.

Wykazali oni znaczną poprawę objawów dolnych dróg moczowych, w tym:

 • Poprawiony przepływ moczu.
 • Szybsze i łatwiejsze opróżnianie pęcherza.
 • Mniej zalegającego moczu w pęcherzu po oddaniu moczu.
 • Mniej wizyt w łazience.

W innym badaniu mężczyźni, którzy przez 12 miesięcy przyjmowali dzienną dawkę oleju z pestek dyni…

Zgłosili o 58% większą poprawę w przypadku objawów prostaty, z czego w 33% przypadków - poprawa nastąpiła w ciągu zaledwie 90 dni! (Mierzone przez International Prostate Symptom Score, IPSS).

Zgłosili również o 40,5% większą poprawę jakości życia!

Chociaż udowodniono, że sam olej z pestek dyni zwalcza objawy obrzęku prostaty, wyniki stają się naprawdę niesamowite, gdy połączy się go z Saw Palmetto.

Badanie opublikowane w 2009 roku w czasopiśmie „Nutrition Research And Practice” wykazało, że mężczyźni, którzy przyjmowali palmę sabałową z olejem z pestek dyni przez 12 miesięcy, zauważyli dramatyczną 75,3% poprawę w przypadku obrzęku prostaty.

Co więcej, mężczyźni odnotowali 40,5% poprawę jakości życia. I 41,7% obniżenie poziomu PSA (antygenu specyficznego dla prostaty)! Co jest naprawdę świetną wiadomością.

Przechodząc przez te badania, jest całkiem oczywiste, że pierwsi trzej obrońcy w Prostazolin wystarczą, aby zapewnić odpowiednie wsparcie dla Twojej prostaty.

Ale chcieliśmy dać wam najlepszą kombinację składników, więc dodaliśmy do mieszanki jeszcze jednego obrońcę.

Cynk

Pacjenci z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego mają zwykle niski poziom cynku w prostacie lub płynie nasiennym.

Gruczoł krokowy przechowuje cynk, który nie tylko zapobiega powiększeniu prostaty, ale może również pomóc w zmniejszeniu już opuchniętego gruczołu krokowego.

Gwarancja jakości - zadowolenie albo zwrot pieniędzy

Prostazolin

Chociaż jesteśmy przekonani, że oddajemy w Twoje ręce najwyższej jakości produkt, to zdajemy sobie sprawę z tego, że ile osób, tyle różnych przypadków problemów z prostatą.

Dlatego, jeśli z jakichś powodów nie odczujesz takich rezultatów, jak kilka tysięcy osób, które zdecydowały się z tego skorzystać, to napisz do nas, a zwrócimy Ci pieniądze.

Bezpłatny prezent!

E-book: Zdrowie mężczyzny od A do Z

Prostazolin

Szybko spłucz wszystkie swoje problemy z prostatą w toalecie z tym idealnym towarzyszem preparatu Prostazolin.

Dzięki tej konkretnej i niedługiej elektronicznej książce - uzyskasz jeszcze szybsze rezultaty.

Dowiesz się m.in.:

 • Jak działa prostata i dlaczego choruje(oraz poznasz najczęstsze przyczyny, aby móc je wyeliminować).
 • Jaką profilaktykę prostaty stosować - czyli, jak dbać o zdrowie gruczołu krokowego i zapobiegać poważniejszym problemom.
 • Sekrety terapii naturalnej- chociaż zabiegi medyczne muszą być przestrzegane co do joty, zdecydowanie zachęcamy do wspierania prostaty również środkami naturalnymi.
 • O najlepszych metodach łagodzenia obrzęku prostaty - poznasz rozwiązania, które możesz zastosować, chociażby od zaraz, by za kilka tygodni móc zauważyć różnicę w funkcjonowaniu prostaty.

Czas na decyzję...
Jak chcesz, aby wyglądała Twoja przyszłość?

Jeśli sprawdzisz teraz swoje możliwości, zdasz sobie sprawę, że masz tylko 3 dostępne opcje...

Opcja 1... możesz nadal nic nie robić i czekać aż problem z prostatą będzie się pogłębiał.

I dalej odczuwać zażenowanie ucieczką do męskiej toalety kilka razy na godzinę pozostawiając przyjaciół, kolegów i bliskich, by szeptali za plecami o tym, "co się z tobą dzieje"...

To wygląda tak, jakbyś otwarcie mówił: “starzeję się i tracę siły”.

Ale chyba obaj wiemy, że to nie jest człowiek, którym jesteś, ani jakim chcesz być, bo gdyby tak było - nie czytałbyś tego do końca.

Więc to prowadzi nas do opcji drugiej...

Czyli próbować samodzielnie znaleźć sposób na wyleczenie swojej prostaty.

Ale nawet jeśli uda Ci się zdobyć składniki, to okaże się, że trzeba będzie za nie zapłacić około dwa razy więcej.

A przecież trzeba je także precyzyjnie odmierzyć w odpowiedniej ilości, abyś mógł uzyskać synergię wszystkich 4 sił prostaty pracujących razem w doskonałej harmonii.

Ale... nie sądzisz, że to więcej kłopotów niż jest warte?

Co prowadzi nas do opcji trzeciej...

Podejmij jedną małą i niezwykle mądrą decyzję już dziś i naciśnij przycisk “ZAMAWIAM” poniżej, aby odebrać gotowy Protokół Odnowy Prostaty.

Naprawdę nie ma powodu, by nie zacząć już teraz! Pamiętaj, że w razie czego chroni Cię nasza żelazna gwarancja satysfakcji.

Proszę Cię tylko o to, abyś powiedział “spróbujmy” i obdarzył mnie i mój zespół 1% swojego zaufania...

Jestem przekonany, że możemy wypracować pozostałe 99%.

Jeśli nie jesteś zadowolony z JAKIEGOKOLWIEK powodu, to masz gwarancję.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć poniższy przycisk, aby zacząć korzystać z Prostazolin i na własnej skórze przekonać się, jak działa w praktyce…

Postaw na Prostazolin i zadbaj o swoją prostatę.

Zamawiając dziś – oszczędzisz 200 zł oraz zyskasz darmową wysyłkę.

337 zł 137 zł

Prostazolin

UWAGA! Promocja ważna do wyczerpania zapasów…

Złóż zamówienie

Darmowa dostawa Darmowa dostawa
Bezpieczna płatność Bezpieczna płatność
Ochrona danych Ochrona danych
Twoje dane są chronione!
paypal blik payU Visa MasterCard DHL

WYSYŁKA GRATIS (OSZCZĘDZASZ 19 ZŁ!)

Źródła i badania

 1. Koch, Egon. "Extracts from fruits of saw palmetto (Sabal serrulata) and roots of stinging nettle (Urtica dioica): viable alternatives in the medical treatment of benign prostatic hyperplasia and associated lower urinary tracts symptoms." Planta medica 67.06 (2001): 489-500.
 2. The Harvard Medical School Family Health Guide. "Testosterone, prostate cancer, and balding: Is there a link?" http://www.health.harvard.edu/fhg/updates/update1004a.shtml
 3. Ross, R. K., et al. "5-alpha-reductase activity and risk of prostate cancer among Japanese and US white and black males." The Lancet 339.8798 (1992): 887-889.
 4. Ellem, S. J., and G. P. Risbridger. "Aromatase and prostate cancer." Minerva endocrinologica 31.1 (2006): 1-12.
 5. Heikkilä, Ritva, et al. "Serum testosterone and sex hormone-binding globulin concentrations and the risk of prostate carcinoma." Cancer 86.2 (1999): 312-315.
 6. Carbin BE, B. Larsson, and O. Lindahl. "Treatment of benign prostatic hyperplasia with phytosterols." British journal of urology 66.6 (1990): 639-641.
 7. Schiebel-Schlosser, G., and M. Friederich. "Phytotherapy of BPH with pumpkin seeds-a multicenter clinical trial." Zeits Phytother 19.71 (1998): 6.
 8. Safarinejad, Mohammad Reza. "Urtica dioica for treatment of benign prostatic hyperplasia: a prospective, randomized, double-blind, placebo-controlled, crossover study." Journal of herbal pharmacotherapy 5.4 (2005): 1-11.
 9. Dathe G, Schmid H. Phytotherapy of benign prostate hyperplasia (BPH); double-blind study with stinging nettle root extract (Extractum Radicis Urticae-ERU) [translated from German]. Urologe B. 1987;27:223-226.
 10. Vontobel HP, Herzog R, Rutishauser G, et al. Results of a double-blind study on the effectiveness of ERU (extractum radicis Urticae) capsules in conservative treatment of benign prostatic hyperplasia [translated from German]. Urologe A. 1985;24:49-51.
 11. European Scientific Cooperative on Phytotherapy. Urticae radix. Exeter, UK: ESCOP; 1996-1997; Monographs on the Medicinal Uses of Plant Drugs, Fascicule 2:4.
 12. Di Silverio, F., et al. "Evidence that Serenoa repens extract displays an antiestrogenic activity in prostatic tissue of benign prostatic hypertrophy patients." European urology 21.4 (1991): 309-314
 13. Bach, D., and L. Ebeling. "Long-term drug treatment of benign prostatic hyperplasia-results of a prospective 3-year multicenter study using Sabal extract IDS 89." Phytomedicine 3.2 (1996): 105-111.
 14. ANDREA, E. GORDON, F. SHAUGHNESSY ALLEN, and D. PHARM. "Saw palmetto for prostate disorders." Am Fam Physician 67.06 (2003): 1281-1283.
 15. Hong, Heeok, Chun-Soo Kim, and Sungho Maeng. "Effects of pumpkin seed oil and saw palmetto oil in Korean men with symptomatic benign prostatic hyperplasia." Nutrition research and practice 3.4 (2009): 323-327.
 16. Sökeland, J. "Combined sabal and urtica extract compared with finasteride in men with benign prostatic hyperplasia: analysis of prostate volume and therapeutic outcome." BJU international 86.4 (2000): 439-442.
 17. Seftel, A., R. Rosen, and L. Kuritzky. "Physician perceptions of sexual dysfunction related to benign prostatic hyperplasia (BPH) symptoms and sexual side effects related to BPH medications." International journal of impotence research 19.4 (2007): 386-392.
 18. Balick, MichaelJ, and Roberta Lee. "Maca: from traditional food crop to energy and libido stimulant." Alternative therapies in health and medicine 8.2 (2002): 96-98.
 19. Zenico T et al. Subjective effects of Lepidium meyenii (Maca) extract on well-being and sexual performances in patients with mild erectile dysfunction: a randomised, double-blind clinical trial. Andrologia 2009; 41(2): 95-99.
 20. Gonzales, G. F., et al. "Effect of Lepidium meyenii (MACA) on sexual desire and its absent relationship with serum testosterone levels in adult healthy men." andrologia 34.6 (2002): 367-372.
 21. Gonzales, Gustavo F., et al. "Red maca (Lepidium meyenii) reduced prostate size in rats." Reprod Biol Endocrinol 3.5 (2005): 21.
 22. Gonzales CG, Gonzales C, Gonzales-Castaneda C. Lepidium meyenii (Maca): a plant from the highlands of Peru from tradition to science. Forsch Komplementmed 2009 Dec; 16(6): 373-80
 23. Schauss AG, Wu X, Prior RL, Ou B, Huang D, Owens J, Agarwal A, Jensen GS, Hart AN, Shanbrom E. Antioxidant capacity and other bioactivities of the freeze-dried Amazonian palm berry, Euterpe oleraceae mart. (acai). J Agric Food Chem. 2006 Nov 1;54(22):8604-10.
 24. Pacheco-Palencia LA, Talcott ST, Safe S, Mertens-Talcott S. Absorption and biological activity of phytochemical-rich extracts from açai (Euterpe oleracea Mart.) pulp and oil in vitro. J Agric Food Chem. 2008 May 28;56(10):3593-600.
 25. Del Pozo-Insfran D, Percival SS, Talcott ST. Açai (Euterpe oleracea Mart.) polyphenolics in their glycoside and aglycone forms induce apoptosis of HL-60 leukemia cells. J Agric Food Chem. 2006 Feb 22;54(4):1222-9.
 26. The Harvard Medical School Family Health Guide. "Selenium and prostate cancer." http://www.health.harvard.edu/fhg/updates/Selenium-and-prostatecancer.shtml
 27. National Cancer Institute. "Prostate Cancer, Nutrition, and Dietary Supplements; Health Professional Version." http://www.cancer.gov/cancertopics/pdq/cam/prostatesupplements/healthprofessional
 28. Giovannucci, Edward, et al. "A prospective study of tomato products, lycopene, and prostate cancer risk." Journal of the National Cancer Institute 94.5
 29. Men's Journal. "Combine tomatoes and soy-based foods for prostate health. http://www.mensjournal.com/health-fitness/nutrition/your-prostates-new-bestfriends-20130531
 30. Albanes, Demetrius, et al. "Effects of alphatocopherol and beta-carotene supplements on cancer incidence in the Alpha-Tocopherol Beta-Carotene Cancer Prevention Study." The American journal of clinical nutrition 62.6 (1995):1427S-1430S.
 31. The Harvard Medical School Family Health Guide. "Testosterone, - Anthony J., Alberta prostate cancer, and balding: Is there a link?" http://www.health.harvard.edu/fhg/updates/update1004a.shtml

Informujemy, że przedstawione treści nie stanowią porady lekarskiej i nie mogą zastępować konsultacji u specjalisty. Prezentowany produkt stanowi suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Efekty stosowania kuracji uzależnione są od indywidualnych predyspozycji użytkowników i w zależności od nich mogą się różnić. Zaprezentowane w powyższym tekście reklamowym informacje, historia i zdjęcia mają na celu jedynie ilustrację problemu. Wszelkie podobieństwo do postaci rzeczywistych jest przypadkowe i nie zostało wykorzystane w sposób celowy. Konsument może odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny, składając Sprzedającemu w terminie 14 dni licząc od dnia doręczenia mu zakupionego Produktu, stosowne oświadczenie wysłane pocztą lub drogą mailową: reklamacje.healthandhabits@gmail.com Na ten również adres mailowy klient ma prawo zgłaszać reklamacje co do niewykonania lub nienależytego wykonania Umowy sprzedaży, w szczególności w przypadku, gdy otrzymane Produkty są niezgodne z Umową sprzedaży lub objęte są 30 dniową Gwarancją Producenta.